Rezerwacje

Telefon:  17-772-68-30
karczmaugarncarzy@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 12 - 22

Wtorek od 12 - 22

Środka od 12 - 22

Czwartek od 12 - 22

Piątek od 12 - 24

Sobota: od 12 - 24

Niedziela: od 12 - 22

Karczma u Garncarzy

to atrakcyjne miejsce do organizacji swojej imprezy okolicznościowej.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych gości. Każde wydarzenie przygotowujemy starannie, pomagając wybrać odpowiednie menu oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły.

Menu

Mamy trzy standardowe propozycje menu na przyjęcia: 85, 100 i 120 zł od osoby. Są to przykładowe zestawy menu ze sporą ilością jedzenia na stołach, na dłuższe przyjęcia. Możemy je dostosować specjalnie dla Państwa oferując mniejsze menu lub w razie potrzeby większe. Możemy także przygotować dania z naszej karty restauracyjnej. Bez dodatkowych opłat przygotowujemy porcje według diet jakie stosują Goście: wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i inne.

Sale

Do dyspozycji Gości mamy trzy sale. Sala jasna, na piętrze, miesząca do 37 osób. Sala główna, na piętrze, mieszcząca w zależności od ustawienia i potrzeb dodatkowych stołów wiejskich, słodkich itp. do 70 osób oraz salę dolną, restauracyjną, mieszczącą 45-60 osób. W zależności od potrzeb i charakteru imprezy miejsce do tańca możemy zorganizować na każdej z tych trzech sal. Każda wyposażona w klimatyzację, osobne toalety, przewijaki i miejsca do karmienia. Łącznie możemy zorganizować imprezę do 110-115 Gości (wygodnie) z parkietem przygotowanym na dolnej Sali. Zapraszamy do odwiedzin i obejrzenia sal osobiście.